Wykorzystanie sztukaterii

kolumny

W ostatnich latach sztukateria stała się bardzo popularnym tworzywem dekoracyjnym. Jest wykorzystywana w wielu miejscach oraz budynkach. Sztukateria zewnętrzna jest wykorzystywana do dekoracji elewacji domu i ogrodu. Do tego celu najlepsze są betonowe lub gipsowe gzymsy, bonie, bonie narożne, kolumny, listwy elewacyjne oraz figury gipsowe.

Są wykorzystywane zarówno, jako ozdoba dla domu jak i ogrodu. W ogrodach są bardzo popularne panele gipsowe, z których tworzone są altanki, figury betonowe, figurki zwierząt, fontanny oraz płoty. Sztukateria wnętrz ma duże zastosowanie, jako element dekoracji wnętrz. Sprawia, iż wnętrza nabierają specjalnej atmosfery.

W takich wnętrzach, gdzie można poczuć zapach śródziemnomorski, można oddać się medytacji. Sztukateria może być zastosowana zarówno w środku domu jak i na zewnątrz. Obecnie ten rodzaj zdobień jest stosowany na kamienicach, w hotelach, w restauracjach, kościołach oraz w domach jednorodzinnych.

Elementy sztukaterii są także wykorzystywane w projektach budowlanych i architektonicznych. Sztukateria wnętrz w Polsce ma powszechne zastosowanie w różnych typach budynków oraz pomieszczeń.

O firmie

Firma WMB s.c. istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Przedsiębiorstwo dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej załodze produkuje sztukaterię wnętrz najlepszej jakości. Od kilku lat firma dostarcza swoje produkty nie tylko na rynek krajowy ale również zagraniczny.

W ofercie firmy WMB s.c. znajdują się lekkie detale architektoniczne takie jak np. listwy przysufitowe, kolumny dekoracyjne, pilastry czy gzymsy.

Szybki kontakt

WMB Producent Profili Elewacyjnych

ul.1 Maja 86, Pietrowice Wielkie 47-480 (koło Raciborza)

tel:0048 32/415 45 93

fax:0048 32/750 86 44

tel. kom:0048 600 850 367

e-mail:wmb@wmb.pl